Rozklejanie plakatów

Realizujemy kampanie plakatowania, które przynoszą efekty!

Dysponujemy siecią różnorodnych nośników reklamowych zarówno w dużych aglomeracjach miejskich, jak i w mniejszych miejscowościach. Nośniki są dostosowane do preferencji grup docelowych, a także do charakteru imprezy oraz terenu, co zapewnia wymierne korzyści. Nie boimy się trudnych wyzwań i odpowiemy na każde zapytanie starając się sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza!

Organizujemy akcje plakatowania zarówno w miejscach, w których ekspozycja jest płatna, w ogólnodostępnych punktach do tego celu przeznaczonych, a także w miejscach wskazanych przez Zleceniodawcę. Oferujemy także doradztwo i konsultacje w zakresie najlepszych miejsc i sposobów promocji dostosowanych do Waszych oczekiwań i preferencji wydarzenia.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług, o czym świadczy rzesza zadowolonych klientów. Przed każdą kampanią szczegółowo rozpatrujemy możliwości dotyczące wielkości oraz ilości plakatów, jakie mogą być eksponowane w wybranych przez Was miejscowościach dostosowując koncepcję do potrzeb skutecznej promocji.

Naszą działalność charakteryzuje profesjonalizm oraz uczciwość wobec klientów, więc rozklejamy plakaty wyłącznie w legalnych miejscach, dzięki czemu dobre imię Zleceniodawcy nie zostaje nadwyrężone. Przygotowujemy szczegółowe raporty dotyczące realizowanych kampanii oraz dostarczamy dokumentację zdjęciową. Zapewniamy konkurencyjne ceny i skuteczność podejmowanych działań.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony www.plakatowanie-24.pl!